Specialista zákaznického servisu

Pro našeho klienta, jednu ze tří největších společností na světovém trhu v oblasti bezpečnostních a přístupových řešení, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Pracovní náplň

• Zpracování zakázek – produkty z oblasti dveřní techniky, bezpečnostních a přístupových řešení (turnikety, automatické dveře, posuvné stěny aj.)
• Objednávání zboží v našich závodech v zahraničí a u interních a externích dodavatelů
• Administrativní podpora zakázek
• Komunikace se zákazníky a jejich podpora, poskytování informací o termínu dodání zakázky
• Příjem zboží na sklad a skladová evidence v interním systému
• Evidence nových zákazníků, zakládání nových skladových položek
• Řešení reklamací a vystavování dobropisů
• Vytváření cenových nabídek

Požadujeme

• SŠ vzdělání s maturitou
• Dobrá znalost AJ na komunikativní úrovni (slovem, písmem)
• Znalost nástrojů MS Office
• Spolehlivost a důslednost, schopnost organizovat si vlastní čas
• Komunikativnost a příjemné vystupování

Nabízíme

• Pracovní smlouva na dobu neurčitou se zajímavou základní mzdou a bonusovým systémem
• Vynikající pověst společnosti a jejích produktů na trhu
• Atraktivní mzdové ohodnocení a firemní benefity
• Pružnou pracovní dobu a work-life balance přístup
• Příjemné kanceláře s dobrou dopravní dostupností na metru Nové Butovice
• Fungující nadnárodní tým - nabízíme reálnou příležitost využívat znalosti cizích jazyků

Detaily nabídky Specialista zákaznického servisu

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát