Area Sales Manager

Pro našeho klienta, jednu ze tří největších společností na světovém trhu v oblasti bezpečnostních a přístupových řešení, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Pracovní náplň

• Obchodní činnost v rámci vybraného regionu ČR
• Získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu a vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Vedení obchodních schůzek
• Příprava nabídek, cenových kalkulací a obchodních smluv
• Podpora zákazníků od vzniku spolupráce i během ní, komunikace s partnery
• Prodejní prezentace a koordinace marketingových aktivit s obchodním oddělením
• Spolupráce s dalšími fajn kolegy z oddělení obchodu i technické podpory
• A také administrativa spojená s realizací objednávek a trochu reportingu přes CRM

Požadujeme

• Zkušenosti z technicky orientovaných oborů
• Orientace na zákazníka, příjemné vystupování a komunikace
• Prodejní a prezentační dovednosti
• Dobrá znalost práce na PC
• Pozitivní vztah k technice/technologiím
• Znalost AJ na komunikativní úrovni
• Aktivní řidič

Nabízíme

• Pracovní smlouva na dobu neurčitou se zajímavou základní mzdou a bonusovým systémem
• Vynikající pověst společnosti a jejích produktů na trhu
• Prostor pro realizaci vlastních nápadů pod hlavičkou mezinárodní společnosti
• Pružnou pracovní dobu a work-life balance přístup
• Příjemné kanceláře s dobrou dopravní dostupností
• Fungující nadnárodní tým - nabízíme reálnou příležitost využívat znalosti cizích jazyků
• 5 týdnů dovolené, stravenky, vzdělávání, příspěvek na penzijní a životní pojištění a další
• Auto i k soukromému použití

Detaily nabídky Area Sales Manager

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Management

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát