IT Administrátor - Junior/medior

Pro soukromou českou televizi hledáme IT admina pro oblast MAM aplikací(Media Asset Management.

Pracovní náplň

- Poskytovat technickou podporu a správu vybraných technologií.
- Administrovat systém MAM (Media Asset Management).
- Vymýšlet a konfigurovat nová workflow a konektory do dalších technologií.
- Automatizovat interní procesy pomocí funkcí a nástrojů MAM

Požadujeme

- Základní znalost počítačových sítí a skriptování
- Základní znalost TV technologií a kódování videa (formáty, kodeky, kontejnery…)
- Znalost Windows server OS/MS SQL
- Znalost Linux/Unix platforem výhodou
- Angličtina

Nabízíme

- VOYO zdarma
- dotace na stravné v zaměstnanecké restauraci
- 5 týdnů dovolené
- benefitní body a slevy na široké spektrum služeb (Nova+)
- možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
- nadstandardní zdravotní péči
- pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
- Rohlík Point přímo v budově
- svoz do/z práce pendlem na zastávku tram Geologická

Detaily nabídky IT Administrátor - Junior/medior

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

IT - software vývoj aplikací

Telefon

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát