Referent v logistice s Francouzštinou - junior i senior

Pro našeho klienta, úspěšnou, českou, rodinnou firmu hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: LOGISTIK se znalostí francouzského jazyka. Tato společnost má celkem zhruba 100 zaměstnanců, rychle roste a expanduje na zahraniční trhy.

Pracovní náplň

• Zodpovědnost za kompletní zpracování objednávek chodících od zákazníků z oblasti frankofonních zemí.
• Udržování dobrých vztahů, péče o zákazníky – denní komunikace telefonicky i e-mailem + občasné vycestování zejména do Francie za zákazníkem.
• Komunikace s různými odděleními jako např. dopravci, distributoři, obchodní zástupci atp.
• Veškerá administrativa spojená s logistikou – tvorba dodacích a přepravních listů, dokumentů spojených s expedicí, vystavování faktur.
• Aktivní účast při reklamacích.

Požadujeme

• Znalost francouzského jazyka na komunikativní úrovni (min. B2)
• Zájem o oblast logistiky, chuť učit se novým věcem, komunikovat a zpracovávat administrativu
• Vzdělání zakončené min. maturitní zkouškou
• Zkušenosti z obdobné pozice – výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

• Roční bonusové ohodnocení.
• Až 5 týdnů dovolené.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Časově flexibilní práce.
• Firemní stravování, příspěvek na stravování.
• Interní i externí vzdělávání (dle individuální dohody).
• Podpora vzdělávání – školení, mentoring.

Detaily nabídky Referent v logistice s Francouzštinou - junior i senior

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Doprava a logistika

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát