Javascript & PHP Vývojář

Hledáme JS/PHP nadšence na projekty pro obchodníka s cennými papíry a sekundárně na projekty marketingového oddělení.

Pracovní náplň

Budete součástí týmu, který vyvíjí interní reportingové nástroje a portály, elektronizace smluvní dokumentace, extranetové portály pro investiční zprostředkovatele, API rozhraní pro integrace třetích stran, integrační můstky mezi obchodními systémy a systémy třetích stran (ústředny, bankovní a burzovní API, marketingové nástroje)

- zakázkový vývoj interních systémů
- integrace, utility a vývoj produktů na zelené louce

Požadujeme

- Javascript (Typescript, Vue.js).
- PHP 7+ ( composer, PSR standardy, Symfony/Nette).
- SQL a NoSQL databáze.
- Git.
Nice to have:
- Znalost linuxové administrace.
- Skriptování v bashi nebo Pythonu.
- Kontejnerizace.
- CI/CD principy.
- Automatizované testování.
- OpenApi.

Nabízíme

- sídlíme v Platiniu v nových a moderních kancelářích
- nejsme banka a nemáme korporátní manýry – každý den se něco děje a změny/inovace jsou rychlé
- myslíme na work life balance, proto zkracujeme pracovní týden na 37,5 hod.
- bonusy dle výsledků a další benefity
- už nikdy nebudete mít v práci hlad díky práci našich baristek

Detaily nabídky Javascript & PHP Vývojář

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

IT - software vývoj aplikací

Telefon

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát