Obchodní partner

Pro významnou společnost obchodující s cennými papíry hledáme novou kolegyni či nového kolegu do pozice: OBCHODNÍ PARTNER

Pracovní náplň

CO BUDETE NA POZICI DĚLAT:
• Dostanete příležitost vybudovat novou pobočku v Hradci Králové na zelené louce.
• V prvních několika měsících se inspirovat v pobočkách v Ostravě a Brně – budete hodně cestovat.
• Nabírat nové kolegy, se kterými budete rozšiřovat stávající klientské portfolio a nabízet sofistikované investiční nástroje privátní i korporátní klientele.
• S novými kolegy pobočku rozjedete a po určité době ji budete primárně řídit.

Požadujeme

CO MUSÍTE MÍT:
• Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou.
• Praxi v oblasti bankovnictví nebo finančních služeb v oblasti kapitálových trhů.
• Zkušenost s vedením lidí.
• Orientaci na výsledky a drajv.

Nabízíme

CO ZA TO DOSTANETE:
• Šestimístnou odměnu + do budoucna podíl na hospodářském výsledku.
• 2letou podporu mateřské společnosti ve všech aspektech a pokrytí veškerých finančních investic.
• Širokou škálu firemních benefitů (Multisport karta, občerstvení na pracovišti, Cafeterie, příspěvek na vzdělávání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům).
• Příjemné moderní pracovní prostředí.
• Možnost dalšího vzdělávání a růstu.

Detaily nabídky Obchodní partner

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Obchod prodej a nákup

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát