Investiční makléř

Pro významnou společnost obchodující s cennými papíry hledáme novou kolegyni či nového kolegu do pozice: INVESTIČNÍ MAKLÉŘ

Pracovní náplň

CO BUDETE NA POZICI DĚLAT:
• Dostanete portfolio klientů, kterým se budete starat o majetek a investice.
• Analyzovat a vyhodnocovat potřeby, cíle a toleranci rizik pro stávající a nové klienty.
• Nabízet investiční nástroje významných zahraničních finančních institucí.
• Poskytovat poradenství ohledně nejvhodnějších investičních řešení pro klienty a monitorovat výkonnost jejich portfolia.
• Rozšiřovat portfolio o nové klienty – ale ne o členy Vaší rodiny a přátele – z našeho CRM systému.

Požadujeme

CO MUSÍTE MÍT:
• Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou.
• Praxi v oblasti bankovnictví nebo finančních služeb.
• Zkušenost s finanční analýzou a prodejem investičních nástrojů je velkou výhodou.
• Orientaci na výsledky.

Nabízíme

CO ZA TO DOSTANETE:
• Zázemí stabilní společnosti.
• Zajímavé finanční ohodnocení.
• Širokou škálu firemních benefitů (Multisport karta, občerstvení na pracovišti, Cafeterie, příspěvek na vzdělávání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům).
• Příjemné moderní pracovní prostředí.
• Možnost dalšího vzdělávání a růstu.

Detaily nabídky Investiční makléř

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Služby zákazníkům

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát