DWH Architect

Pro našeho klienta, jednu z Top 5 bank v CZ hledáme zkušeného DWH Architekta. DWH tým má na starost poskytování BI služeb (vývoj, provoz, incident management, aj.) dceřiným společnostem v rámci skupiny. Aktuálně se jedná o 14 datových skladů, které mají standardizované BI řešení. Ve vývoji je již šestým rokem a pokrývá základní business funkcionality pro oblast Finance – profitabilita, řízení rizik, regulatorika (IFRS, BCE Collecte, UMOA, COBAC), Sales a Marketing.

Pracovní náplň

Koho hledáme:
- Kolegu/kolegyni do týmu architektury v oblasti Business Intelligence/Data Warehouse, který/á by nám díky svým zkušenostem a nadhledu pomohl/a v řešení aktuálních témat.
- Týmového hráče schopného efektivně komunikovat s analytiky při vytváření nových řešení a usměrňovat architektonickou podobu jejich návrhů.
- Budete se podílet na návrhu řešení (Power Designer) pro DWH postavených na Teradata. A protože se jedná o mezinárodní tým, angličtinu zde využijete při každodenní komunikaci.

Požadujeme

Jaké požadavky splňuje optimální kandidát/ka:
- Praxe v oblasti Business Intelligence/Data Warehouse, ideálně z finančního sektoru
- Zkušenosti s prací architekta, mj. příprava architektonických návrhů/datových modelů v projektech
- Znalost datového modelování a SQL
- Logické a analytické myšlení – orientace v problému, schopnost pohybovat se v různých úrovních detailu dle okolností
- Schopnost paralelně pracovat na více aktivitách
- Dobré komunikační dovednosti, plynulá znalost angličtiny podmínkou

Velkou výhodou jsou:
- Zkušenosti v oblasti Data Integration a Master Data Managementu
- Zkušenost s technologiemi Teradata, IFPC, PowerDesigner, Cognos, SAS

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:
- Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenci pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů, komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy. A když to situace opět dovolí, tak opět využijete i zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků
- Prostor k seberealizaci a možnost odborného i kariérního růstu
- Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
- Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele ocenění TOP zaměstnavatel
- Pružnou pracovní dobu a využití Home office
- Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
- Na centrále na Vás čeká moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností. V budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola, zvýhodněná čistírna/prádelna nebo cvičebna

Detaily nabídky DWH Architect

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

IT - software vývoj aplikací

Telefon

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát