Regionální obchodník - B2B

Pro našeho klienta, kanadskou společnost hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici OBCHODNÍKA. Jedná se o rozšíření stávajícího týmu, nikoliv o náhradu za jiného zaměstnance.

Pracovní náplň

• Péče o stávající obchodní partnery – bude vám svěřena část zavedených obchodních partnerů. Budete plánovat a stanovovat obchodní cíle, vyhodnocovat úspěšnost, pracovat na operativních úkolech, připravovat akce pro podporu prodeje a pravidelně komunikovat.
• Akvizice nových obchodních partnerů (nejedná se o fyzické osoby) – dealeři nových i ojetých vozidel, pojišťovací zprostředkovatelé.
• Práce zejména v terénu – cestování ve svěřeném regionu západních a jižních Čech.
• Úzká spolupráce s manažerem týmu, rozbor krátkodobých cílů – neformálně, telefonicky.
• Vysoká míra samostatnosti – tvorba obchodních cest, domlouvání schůzek, zvyšování efektivity – možnost vlastní invence.

Požadujeme

• Pracovní zkušenosti na obdobné pracovní pozici - obchodní zástupce, obchodník, prodejce – oblast automobilového průmyslu výhodou.
• SŠ / VŠ vzdělání.
• Alespoň základní znalost anglického jazyka.
• ŘP sk. B – aktivní řidič – podmínkou.
• Flexibilita, spolehlivost, obchodní myšlení, tah na branku.

Nabízíme

• Práci v mladém kolektivu, přátelském a neformálním prostředí.
• Automobil (dle vlastního výběru) i k soukromým účelům.
• Motivující provizní systém.
• Příspěvky na sport a kulturu.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Příspěvek na stravování.
• Cestování pojištění pro sebe i rodinu.
• Občerstvení na pracovišti.
• Flexibilní pracovní dobu.
• Možnost pracovat na home office.
• 25. dnů dovolené.
• 3 dny zdravotního volna.
• Jazykové vzdělávání a další…

Detaily nabídky Regionální obchodník - B2B

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Obchod prodej a nákup

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát