Průmyslový inženýr

Pro našeho klienta, perspektivní mezinárodní společnost působící v oblasti výroby a vývoje hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR.

Pracovní náplň

• Zodpovědnost za tvorbu výrobní dokumentace a výrobních postupů – pracovní postupy, plány údržby, parametry procesu a jejich aktualizace.
• zpracování preventivních nástrojů kvality do podkladů užívaných pro výrobní procesy
• sledování, vyhodnocování a zlepšování výrobních ukazatelů (OEE, produktivita)
• stanovení výrobních norem dle metody MTM
• zadávání norem do SAPu správa kusovníků a routingů v SAPu
• vedení a spoluúčast na projektech a workshopech (SMED, VSM, TPM)
• zlepšování ergonomie pracovišť, návrh a realizace layoutů pracovišť
• účast na interních a zákaznických auditech

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• praxe na obdobné pozici, praxe v automobilovém průmyslu vítána
• velmi dobrá znalost MS Office, SAP výhodou
• komunikativní znalost anglického
• znalost normování výhodou
• technické a analytické myšlení
• schopnost týmové práce i samostatnost při řešení úkolů

Nabízíme

• Adekvátní mzdové ohodnocení.
• Flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat na home office.
• Podpora vzdělávání a osobního rozvoje.
• Odměny dle hospodářského výsledku společnosti.
• Příspěvek na stravování.
• 5 týdnů dovolené.
• Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.
• Odměny při pracovních a životních jubileích.
• Systém elektronických benefitů.
• Možnost zvýhodněného tarifu u mobilních operátorů.