Mzdová účetní

Pro velkou stabilní banku hledáme novou kolegyni či kolegu s praxí v mzdovém účetnictví.

Pracovní náplň

Čeká Vás:

- Samostatné a komplexní zpracování mezd přidělené části zaměstnanců.
- Zodpovídání případných dotazů, převážně emailem a telefonicky.
- Pomoc zaměstnancům s řešením jejich mezd či daňového přiznání.
- Práce v zavedeném týmu, a to v příjemném pracovním prostředí se zajímavou vybaveností.

Požadujeme

Budete k tomu potřebovat:

- Zkušenost na obdobné pozici a znalost příslušné legislativy.
- Schopnost samostatně pracovat na svěřeném úkolu, ale také fungovat v týmu.
- Zodpovědný a pečlivý přístup.

Nabízíme

Rádi Vás odměníme:

- Adekvátní mzdou.
- Benefity jako příspěvky na stravování, volnočasové aktivity, vzdělávání, dovolenou.
- Dny volna navíc, jak těmi nad rámec zákona, tak dny na zotavenou.

Detaily nabídky Mzdová účetní

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Audit daně účetnictví

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát