Inženýr vývoje - Automotive

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: INŽENÝR VÝVOJE – AUTOMOTIVE.

Pracovní náplň

• Zodpovědnost za návrh optických funkcí výrobků světelné techniky s využitím CAD programů
• Zodpovědnost za fotometrickou kvalitu daného výrobku
• Spolupráce při vyhodnocování a udržování optické kvality výrobků
• Řešení operativních úkolů souvisejících s požadavky zákazníka
• Podílení se na přípravě kalkulací nových výrobků, prezentace produktů u zákazníka

Požadujeme

• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - B1, nebo vyšší
• VŠ vzdělání technického směru (fyzikální obory, optika, optoelektronika)
• Znalost 3D modelování - výhodou (Catia, Pro Engineer, Inventor atp.).
• Ochota cestovat

Nabízíme

• 25 dní dovolené.
• Příspěvek na dopravu (individuálně dle vzdálenosti do zaměstnání).
• Relokační balíček.
• Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem.
• Benefitní systém Cafeterie.
• Bonusy a prémie dle hospodářských výsledků firmy.
• Příspěvky na stravování.
• Možnost odborného i jazykového vzdělávání.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Práce s moderními technologiemi.