Průmyslový inženýr

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR.

Pracovní náplň

• Ověřování kapacit a návrh využití stávajících výrobních linek a strojů, příp. nákup nových strojů.
• Pravidelná komunikace s interními i externími partnery, sdílení informací.
• Spolupráce s kolegy na kalkulacích nových obchodů se zaměřením na optimalizaci časových cyklů navržených technologií, ceny zařízení a přípravků, počet zaměstnanců na lince, layouty.
• Spolupráce, optimalizace a návrh toku materiálu a technologie pro nově kalkulované obchody.
• Vykonávání dalších souvisejících činností dle pokynů nadřízeného.

Požadujeme

• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. B1).
• Pracovní zkušenosti z obdobné pozice (zkušenosti z oblasti kalkulací nových zakázek, ověřování kapacit stávajících zařízení).
• SŠ / VŠ vzdělání technického, nebo ekonomického směru.
• Kreativní a inovativní myšlení, orientace na zákazníka a na výsledky.

Nabízíme

• 25 dní dovolené.
• Příspěvek na dopravu (individuálně dle vzdálenosti do zaměstnání).
• Relokační balíček.
• Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem.
• Benefitní systém Cafeterie.
• Bonusy a prémie dle hospodářských výsledků firmy.
• Příspěvky na stravování.
• Možnost odborného i jazykového vzdělávání.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Práce s moderními technologiemi.

Detaily nabídky Průmyslový inženýr

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát