Specialista inovací s mezinárodním přesahem

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: SPECIALISTA INOVACÍ S MEZINÁRODNÍM PŘESAHEM.

Pracovní náplň

• Pracovní pozice spadající do oddělení industrializace – podpora výroby.
• Vývoj a zavádění nových výrobních řešení, včetně nových technologií, výrobků a materiálů.
• Ověřování a vyhodnocení proveditelnosti nových výrobních technologií.
• Vytváření nových norem.
• Řešení technických úkolů souvisejících s teplotou, konstrukcí, technickým návrhem, elektronikou, materiálovou a procesní technologií.
• Zajištění technické podpory ve fázi naceňování nových zakázek.
• Příprava specifikací pro nové zařízení a výrobní stroje.

Požadujeme

• Pracovní zkušenosti z obdobné pozice.
• Velmi dobrá znalost anglického jazy (min. B2).
• SŠ / VŠ technického směru.
• Znalosti výrobních technologií – optiky, elektroniky, oblast kvality.
• Schopnost kreativního a inovativního myšlení, chuť vyvíjet a vylepšovat.

Nabízíme

• 25 dní dovolené.
• Příspěvek na dopravu (individuálně dle vzdálenosti do zaměstnání).
• Relokační balíček.
• Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem.
• Benefitní systém Cafeterie.
• Bonusy a prémie dle hospodářských výsledků firmy.
• Příspěvky na stravování.
• Možnost odborného i jazykového vzdělávání.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Práce s moderními technologiemi.
• Možnost pracovat na mezinárodních projektech.

Detaily nabídky Specialista inovací s mezinárodním přesahem

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát