Inženýr projektové kvality

Pro našeho klienta, prémiového výrobce světelné techniky pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Pracovní náplň

• Zodpovědnost za revizi specifikace zákazníka zaměřené na položky QM ve fázích cenové nabídky
• Odpovědnost za přípravu a koordinaci zavádění funkcí kvality
• Odpovědnost za shromažďování informací pro specializované projekty a za jejich efektivní implementaci
• Odpovědnost za prototypové a předsériové stavby související s dokumentací, kontrolou a řízením kvality, schvalováním dílů k dodání, komunikací se zákazníkem a historií výrobku
• Odpovědnost za proces schvalování a zlepšování kvality nástrojů (hodnocení, koordinace a aktualizace akčního plánu)
• Zajištění používání nástrojů kvality (FMEA, FTA, Six Sigma, DOE)

Požadujeme

• SŠ/VŠ technické vzdělání
• Zkušenosti na obdobné pozici
• Znalost ISO standardů
• Samostatnost, týmový duch
• Znalost anglického jazyka

Nabízíme

• Možnost podílet se na vývoji moderních produktů
• Pružná pracovní doba
• 25 dní dovolené + 2 dny sick days
• Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• Příspěvek na stravování
• Cafeterie Benefit Plus
• Variabilní bonusový systém
• Možnost jazykového a odborného vzdělávání

Detaily nabídky Inženýr projektové kvality

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát