Disponent materiálu

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: DISPONENT MATERIÁLU.

Pracovní náplň

• Zodpovědnost za sledování výrobního materiálu dle interního systému SAP – odesílání a dodání.
• Kontrola stavu zásob ve spolupráci s pracovníky logistiky závodů a zadávání požadavků na provedení cyklických inventur.
• V případě kritické dodávky sledování až do centrálního skladu, nebo příjem zboží v závodě a zajištění přednostního předání do výroby.
• V případě množstevních rozdílů spolupráce s příjmem zboží a projednávání vzniklých problémů, komunikace s dodavateli.
• Zajišťování potřebných informací pro celní deklaraci.
• Podílení se na zavádění nových výrobků.
• Spolupráce s oddělením nákupu při řešení problémů s dodavateli.

Požadujeme

• SŠ vzdělání s maturitou.
• Znalost anglického jazyka na úrovni B1, nebo vyšší.
• Pracovní zkušenosti z oblasti výrobní logistiky - podmínkou (Automotive – výhodou).
• Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti.
• Znalost interního systému SAP - výhodou.

Nabízíme

• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dopravu (individuálně dle vzdálenosti do zaměstnání)
• Relokační balíček
• Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
• Benefitní systém Cafeterie
• Bonusy a prémie dle hospodářských výsledků firmy
• Příspěvky na stravování
• Možnost odborného i jazykového vzdělávání
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Práce s moderními technologiemi
• Možnost pracovat na mezinárodních projektech

Detaily nabídky Disponent materiálu

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát