Specialista na obalové materiály - výroba

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: SPECIALISTA NA OBALOVÉ MATERIÁLY – VÝROBA.

Pracovní náplň

• Pracovní pozice spadající do oblasti logistiky, úzce zaměřená na oblast obalových materiálů.
• Zodpovědnost a schvalování využívaných obalových materiálu, defacto spolupráce na vývoji obalů.
• Pravidelná komunikace s dodavateli.
• Pravidelné inventury balení, analýzy, a řešení vzniklých neshod.
• Školení zaměstnanců.
• Neustále zlepšování kvality a efektivity logistických procesů spojených s obalovými materiály.
• Optimalizace a koordinace toku dodavatelských obalů – mezi výrobou, dodavateli a sklady.

Požadujeme

• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (B2)
• Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice
• Orientace v interním systému SAP
• Schopnost týmové práce, organizační schopnosti
• SŠ / VŠ vzdělání

Nabízíme

• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dopravu (individuálně dle vzdálenosti do zaměstnání)
• Relokační balíček
• Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
• Benefitní systém Cafeterie
• Bonusy a prémie dle hospodářských výsledků firmy
• Příspěvky na stravování
• Možnost odborného i jazykového vzdělávání
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Práce s moderními technologiemi

Detaily nabídky Specialista na obalové materiály - výroba

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát