Hypoteční/úvěrový bankéř

Pro silnou mezinárodně působící banku hledáme nadšence pro hypotéky.

Pracovní náplň

Hlavní aktivity:

Práce s klientským portfoliem, denní komunikace s klienty i hledání nových příležitostí.
Spolupráce s finančními poradci i kolegy v týmu.
Administrativa spojená s úvěrovými žádostmi.

Požadujeme

Výhodou je, pokud už máte:

Zkušenost s bankovními produkty, ideálně právě s hypotékami.
Praxi v oblasti jednání s externími finančními poradci.
Schopnost komunikovat s klienty i v angličtině.

Nabízíme

Nabízíme:

Působení ve stabilní společnosti.
Vícesložkový systém ohodnocení. Kromě fixní mzdy to znamená bonusovou složku a mnoho benefitů, jako stravenky plně hrazené zaměstnavatelem či další příspěvky na volnočasové aktivity, vzdělávání, zdraví.
Dny volna navíc nad rámec zákona, sick days, dny na regeneraci.
Zvýhodněné podmínky na produkty banky i jejích partnerů.