SKLÁŘ - FOUKAČ DUTÉHO SKLA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SKLÁŘ - FOUKAČ DUTÉHO SKLA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem telefonicky Po-Pá 7.30-15.30 hod, e-mailem: dana.delincakova@moser.com

Požadavky: vyučení v oboru sklář - ruční foukání nebo praxe ve foukání skla nad 3 roky; vhodné i pro absolventy - budou zařazeni do speciálního programu zácviku po dobu 9 měsíců pod dohledem sklářského mistra, nástupní plat absolventa 18000Kč/měsíc, pečlivost a spolehlivost, práce na 1 směnu dle harmonogramu od pondělí do neděle při zachování fondu pracovní doby na daný měsíc.
Zaměstnanecké výhody: ubytování ve firemní ubytovně, stravování ve firemní jídelně, vlastní zdravotnické zařízení vč. rehabilitace v areálu firmy , příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na zubní ošetření, zvýhodněné vstupné na vybrané kulturní a sportovní aktivity, úhrada cestovného do místa trvalého bydliště možná.
Volné místo sklář - foukač dutého skla pro lokalitu Karlovy Vary.