Controller s NJ

Našim klientem je významná elektrotechnická společnost působící v České republice i v zahraničí. Pro ostravskou pobočku hledáme schopného kandidáta/kandidátku do controllingového týmu na pracovní pozici CONTROLLER.

Pracovní náplň

• Spolupráce s kolegy z controllingového týmu centrály v Německu
• Analýza a vyhodnocení vývoje aktuálních hodnot
• Příprava forecastu a budgetu na úrovni nákladových středisek
• Reporting aktuálních hodnot a forecastu v reportovacím systému
• Příprava dokumentů pro fakturaci, tvorba interních smluv
• Alokace nákladů mezi nákladovými středisky
• Ad-hoc analýzy, případně jiné controllingové úkoly

Požadujeme

• SŠ vzdělání ekonomického směru, nebo vyšší
• Komunikativní znalost německého jazyka (B2), anglický jazyk výhodou
• Pokročilé znalosti MS Excell (kontingenční tabulky a vzorce)
• Zkušenost a znalost účetního systému SAP – výhodou

Nabízíme

• Náborový příspěvek ve výši 10 000,- Kč vyplácen po zkušební době
• 5 Týdnů dovolené
• Flexibilní pracovní dobu
• Možnost pracovat na home office (dle individuální dohody 2-3 dny/týden)
• Karta Benefit plus
• Příspěvek na stravování a další…

Detaily nabídky Controller s NJ

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Ekonomika a finance

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát