Účetní - junior i senior (on-line pohovory)

Našim klientem je česká společnost působící v oblasti zdravotnictví. Zabývá se vývojem, výrobou, konstrukcí zdravotnické techniky. Tato společnost nabízí silné a stabilní zázemí. Ve svém segmentu patří mezi špičku, a proto získala několik prestižních ocenění. Oblast zdravotnictví, obzvláště v současné nejisté době může přinést jistou dávku stability a jistoty. Vstoupit do tohoto oboru pro vás může být správnou volbou.

Pracovní náplň

- Účtování, evidence a archivace účetních dokladů
- Kontrola a čištění dodavatelských a odběratelských sad
- Účtování přijatých a vydaných faktur
- Provádění veškerých účetních operací
- Zpracování tuzemských a zahraničích cestovních příkazů
- Příprava podkladů pro auditory a daňové poradce
- Inventarizace zásob a majetku

Požadujeme

- Znalost podvojného účetnictví
- Zkušenosti z obdobné pozice z výrobní firmy (znalosti problematiky nedokončené výroby)
- Zkušenosti s prací v IS Helios – významnou výhodou

Nabízíme

- Vzdělávání – zákonné, odborné a jazykové
- Příspěvek na stravování
- Penzijní připojištění
- Dovolenou nad rámec zákona
- Benefitní systém Kafeterie
- Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- Zvýhodněný mobilní tarif a další…

Detaily nabídky Účetní - junior i senior (on-line pohovory)

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Audit daně účetnictví

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát