SysAdmin / Release Engineer

Chcete se stát součástí známé nadnárodní firmy a podílet se na zajímavých projektech v oblasti řízení dopravy? Zajímají Vás nové technologie a chcete uplatnit svoje znalosti při vývoji komponent pro dopravní řídící systémy? Rozšiřujeme brněnský vývojový tým divize Mobility o pozici SysAdmin / Release Engineer

Pracovní náplň

Naše práce a její výsledky
* naším cílem je, abychom do produkčního prostředí nezasahovali vůbec ručně
* sjednotili jsme autentizaci v hybridním prostředí
* přešli jsme s celou infrastrukturou do privátního cloudu (VMware)
* plně jsme automatizovali monitoring sítě včetně aktivní detekcí chyb
* sledujeme aktuálního dění v oblasti bezpečnosti a jsme připraveni ihned reagovat

Tvým úkolem bude především
* držet krok s moderními trendy a učit se nové věci (AWS, GCP, Terraform)
* správa a automatizace buildovacích a testovacích procesů v úzké spolupráci s vývojáři
* verzovat a dokumentovat veškeré skripty a konfigurace
* pravidelné monitorování výsledků buildů
* neustálé vylepšování buildovací infrastruktury
* administrace aplikací (GitLab, Confluence, Jira)

Požadujeme

O tvém týmu:
* implementujeme automatické releasy a velice dobře se v nich také orientujeme
* rádi se učíme a zkoušíme nové věci a nebojíme se experimentovat
* na naši práci spoléhá zhruba stovka vývojářů a testerů
* dobře se vyznáme ve správě Jenkins/GitLab serverů
* pracujeme na kvalitních produktech a s novými technologiemi
* bez problému se domluvíme anglicky

U tebe oceníme:
* v první řadě od Tebe očekáváme otevřenost k novým technologiím a postupům
* praktickou znalost alespoň některého skriptovacího jazyka
* uživatelskou až administrátorskou znalost operačních systémů Linux a Windows
* když budeš mít odvahu vyzkoušet, obhájit a pomoct prosadit nové věci
* týmovou i mezi týmovou spolupráci

Nabízíme

* zajímavé R&D projekty realizované ve spolupráci se zahraničními vývojovými centry Siemens
* špičkově vybavené pracoviště
* každodenní využití anglického jazyka
* unikátní technologie a know-how
* přátelský kolektiv s nadšením pro inovace a kvalitu