On-line marketingový specialista (on-line pohovory)

Našim klientem je ryze česká, rodinná firma s dlouholetou tradicí. Tato výrobní společnost se zaměřuje na oblast výroby stavebního materiálu. Produkty, které budete mj. propagovat jsou velmi úspěšné a jsou hojně využívány v Evropě i USA. Tato společnost je schopna pro své klienty poskytovat specializované řešení, vysoce kvalitní produkty, a to s přihlédnutím na ekologii.

Pracovní náplň

• Primární zaměření na on-line marketing, budování leadu v segmentu B2B
• Práce na svěřených marketingových projektech a spolupráce s externími dodavateli
• Správa a optimalizace PPC kampaní
• Podílení se na vzniku nového webu a e-commerce nástrojů
• Zajištění marketingových a propagačních aktivit
• Vytváření a optimalizace kampaní, zpracování analýz
• Řízení a vyhodnocování marketingových výzkumů
• Práce v Google Analytics (vyhodnocení, nastavení publika pro remarketing)
• Podíl na tvorbě marketingové strategie společnosti

Požadujeme

• Zkušenosti z oblasti marketingu – zejména v oblasti on-line marketingu
• Komunikativní znalost anglického jazyka (další cizí jazyk výhodou)
• Pokročilá znalost MS Excell, Powerpoint
• Kreativní myšlení, dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

• Hrazené interní i externí vzdělávání dle individuální dohody
• Flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 9-14 hodin)
• Roční bonusové ohodnocení
• Možnost vlastní invence, realizace vlastních nápadů
• Přátelský kolektiv
• Firemní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Dovolená nad rámec zákona
• Firemní notebook, mobilní telefon, firemní akce a další…