Marketingový specialista (senior)

Našim klientem je mezinárodní firma, působící téměř po celém světě jako lídr na trhu. Produkty, které vyvíjí a vyrábí jsou využitelné v oborech stavebnictví, výroba, automobilový průmysl, nebo také námořní průmysl. Nyní hledáme posilu do marketingového oddělení na pracovní pozici MARKETINGOVÉHO SPECIALISTY, který bude zodpovědný za vytváření globální marketingové strategie.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:

- Ve spolupráci s digitálním marketingovým manažerem budete vytvářet globální marketingovou strategii
- Budete úzce spolupracovat s obchodním oddělením a pracovat na veletrzích i jiných akcích, spolupracovat s externími agenturami a pracovníky
- Budete určovat strategii kampaní, tedy využívat nejefektivnější zdroje
- Statistiky zákazníků, identifikace produktů a služeb
- Zpracování marketingového plánu pro jednotlivé produktové řady
- Aktivní účast na projektech a kampaních – např. představení nových produktů
- Zpracování globálního jazykového modelu
- Implementace PR strategie

Požadujeme

Profil vhodného kandidáta/kandidátky:

- Zkušenosti z oblasti marketingu a PR
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka
- Zkušenosti s projekty zaměřenými na komunikaci nejlépe ve výrobní/mezinárodní společnosti
- Ochota cestovat

Nabízíme

Na oplátku můžeme nabídnout:

- Možnost seberealizace v mezinárodní společnosti
- Možnost práce na mezinárodních projektech
- Adekvátní mzdové ohodnocení
- Flexibilní pracovní doba
- Mobilní telefon, PC
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na stravování
- Možnost pracovních cest po světě (Evropa, Asie, Amerika)