Regionální ředitel logistiky - severní Čechy

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti B2B a B2C logistiky hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Pracovní náplň

• Kompletní odpovědnost za plánování a řízení dopravy a logistiky ve svěřeném regionu
• Odpovědnost za organizační i ekonomickou stránku
• Návrh rozpočtu a odpovědnost za náklady
• Úkoly spojené s vedením, motivací, hodnocením a kontrolou výkonu a kvality práce zaměstnanců
• Neustálé zvyšování efektivity logistiky a optimalizace logistických procesů
• Plánování, řízení, koordinování a vyhodnocování logistických aktivit
• Vyjednávání s klíčovými zákazníky, státními institucemi a ostatními odděleními společnosti
• Sledování a analýza logistických trendů

Požadujeme

• VŠ/SŠ vzdělání
• Prokazatelné zkušenosti s vedením týmu
• Silné know-how v oblasti řízení a optimalizace logistických procesů
• Schopnost prosazovat a zavádět změny v oblasti řízení procesů
• Časovou flexibilitu a samostatnost
• Odolnost vůči stresu
• Schopnost pracovat v teamu a orientaci na lidi
• Dobrou znalost AJ
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• Velmi dobrou možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
• Flexibilní pracovní dobu
• Atraktivní finanční ohodnocení
• Osobní automobil i k soukromým účelům
• Notebook, telefon
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky a cafeterii