Systémový analytik

Pro našeho klienta, mezinárodní firmu zabývající se vývojem a výrobou produktů v oblasti zdravotnictví hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici: SYSTÉMOVÝ INŽENÝR

Pracovní náplň

- U zadání projektu, zhodnocení jeho rentability a proveditelnosti na základě získaných dat od zadavatele a dat z předchozích projektů společnosti.

- Komunikace s projektovým manažerem a týmy podílejícími se na vývoji a implementaci.

- Vytvoření zadání a následná kooperace s inženýry v oblasti HW a SW.

- Podílení se na přípravě a průběhu testování technologií pro daný projekt.

- Zhodnocení výsledku projektu vzhledem k zadání.

Požadujeme

- Technického nadšence s praxí, i kratší, na pozici analytik, vývojář, SW architekt.

- Zkušenost/zájem o elektro odvětví a orientace na životní cyklus produktu z pohledu embedded.

- Znalost procesu vývoje a návrhu architektury SW/HW

- Zkušenost se zadáním SW vývoje prostřednictvím (UML, flowchart, state-chart, či E-R apod.)

- Dobré komunikační schopnosti a komunikativní AJ

Nabízíme

- Práce na mezinárodních i národních projektech

- Zázemí silné, mezinárodní společnosti

- Flexibilní pracovní doba

- Podpora při vzdělávání

- Cafeterie

- Home office

- Příspěvek na sportovní aktivity

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Sick days

- A další…