Specialista reportingu - skupinový reporting

Chcete nastartovat svoji kariéru v prostředí úspěšné mezinárodní banky? Pak hledáme právě vás na pozici Specialisty reportingu do našeho pražského týmu skupinového reportingu.

Pracovní náplň

A PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS?
* Jako mezinárodní banka Vám nabízíme příležitost kariérního růstu (v Česku i zahraničí)
* Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení
* Podporujeme další rozvoj odborných znalostí a dovedností včetně učení se od úspěšných odborníků ve svém oboru
* Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň soudržného týmu

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?
* Příprava skupinových reportů: COREP, FINREP
* Spolupráce na analýze a implementace nových regulatorních a skupinových požadavků
* Spolupráce na automatizaci přípravy stávajících reportů
* Zpracování a analýza dat
* Spolupráce s lidmi z rozdílných útvarů banky

Požadujeme

CO OD VÁS OČEKÁVÁME NA TÉTO POZICI?
* Znalost bankovnictví (oblast regulatorního a finančního reportingu), praxe min. 5 let v oboru výhodou
* Komunikační znalost anglického jazyka
* Uživatelská znalost práce s MS Office
* Pokročilá uživatelská znalost SQL a SAS
* Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za zpracovávané výsledky

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍME?
* Samostatnou pracovní pozici s velkým prostorem pro seberealizaci a zodpovědnost
* Možnost osobního a profesního růstu
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Práce na plný úvazek
* Nástup 1.12. 2019
* Místo výkonu práce: Praha
* PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru, slevy na firemní produkty a slevy u firemních partnerů, stravenky
* SPOJUJE NÁS DIVERZITA - příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
* NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - uískání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (
JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)