Vhodné i pro šikovné absolventy! Account Manager/Obchodník pro servisní služby (

Menší česká společnost, nejdéle působící partner Cisca v ČR (GOLD Partner), hledá posilu do svého obchodního oddělení. Zabývámé se projekty v oblasti IT Networking – Routing and Switching, Bezpečnost, IP Telefonie (orientace na CISCO technologie) a Datová centra – Virtualizace, dodávka diskových polí, datová úložiště (technologie VMWare, Nettap, Dell EMC, Cisco UCS).

Pracovní náplň

Vaším úkolem bude:

• Sledovat časový rámec servisních služeb u stávajících zákazníků a informovat jich o blížícím se ukončení (key account management)
• Samostatně připravovat nabídky nových servisních služeb
• Upravovat servisní smlouvy dle současných potřeb klientů
• Aktivně komunikovat a rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníky
• Plnit obchodní plán
• Objednávat servisní služby u dodavatelů

Pracoviště:
• Praha 5

Požadujeme

Požadujeme:

• Velmi dobrá znalost práce s MS Excel a tvorbou Maker
• Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
• AJ (úroveň středně pokročilý)
• Zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, nebráníme se schopným absolventům
• Orientace v IT se zaměřením na komunikační technologie (Cisco)
• Ochotu učit se novým věcem
• Soft skills: pečlivost, odpovědnost, týmovost

Nabízíme

Bonusy a benefity společnosti:

• Fixní plat + Bonusy
• 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní (nemoc, vybavování)
• Klouzavá pracovní doba, možnost HO
• Forma spolupráce na HPP
• Tzv. sociální fond – 30 000 CZK ročně na zaměstnance s použitím na kulturní a společenské akce, dovolenou apod.
• Fond Vedoucího – dle splnění nastavěných cílů
• Telefon s datovým tarifem a zvýhodněné tarify i pro rodinné příslušníky
• Možnost půjčení automobilu z vozového parku i na soukromé účely
• Kurzy Anglického jazyka na pracovišti
• Možnost vzdělávaní a certifikací (firma poskytuje na zaměstnance 50 000 CZK ročně)
• Stravenky
• Multisportka

Jestli Vás pozice zaujala neváhejte mě kontaktovat na e-mail zuzana.kussova@itsearch.cz nebo telefonicky +420 730 520 043.