Inženýr procesní kvality

Pro našeho klienta, perspektivní mezinárodní společnost působící v oblasti výroby a vývoje hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici: INŽENÝR PROCESNÍ KVALITY!

Pracovní náplň

• sběr, zpracování a vyhodnocování interních kvalitativních neshod
• systematické řešení interních neshod ve výrobním procesu
• vedení a koordinace zlepšovacích aktivit
• návrh, ověření a vyhodnocení preventivních opatření
• systematické řešení interních neshod ve výrobních procesech
• práce s nástroji kvality
• spolupráce a podpora při aktualizaci kontrolních plánů, statistické měření, zavádění kontrolních činností
• podpora při náběhu nových projektů, při produktových a procesních změnách
• účast na interních a zákaznických auditech, řešení případných nálezů
• metodické vedení mezioperační a výstupní kontroly
• budování povědomí o kvalitě

Požadujeme

• uživatelská znalost MS Office
• komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
• zkušenost z automotive výhodou
• povědomí o nástrojích kvality (8D, Kontrolní plán, apod.)
• rozhodování na základě faktů a dat
• zájem o další vzdělávání a odborný růst
• orientace na výsledek týmu a týmovou práci
• pozitivní myšlení a přístup
• časová flexibilita
• znalost SAP výhodou

Nabízíme

• adekvátní mzdové ohodnocení
• flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat na home office
• podpora vzdělávání a osobního rozvoje
• odměny dle hospodářského výsledku společnosti
• příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
• odměny při pracovních a životních jubileích
• systém elektronických benefitů
• možnost zvýhodněného tarifu u mobilních operátorů

Detaily nabídky Inženýr procesní kvality

Firma

Talentor Advanced Search, s.r.o ( personální agentura )

Adresa

Vyšehradská 423/27, Praha 2

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát