Inženýr výrobních zařízení

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pracovní pozici: INŽENÝR VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň

- vytváření konceptů potřebných pro výstavbu testovacích zařízení a následné uvedení do provozu
- vytváření nového / úpravy stávajícího vybavení podle zakázky a specifikace plánování výroby a kvality
- odborná komunikace s partnerským oddělením (interní i externí) o technických problémech a řešeních
- dodržování specifikací a provádění jejich optimalizace ve spolupráci s oddělením vývoje a plánování
- provádění optimalizace prostřednictvím pozměňovacích návrhů , aktivovat změny s cílem optimalizace
- tvorba technologické dokumentace
- podpora údržby
- školení údržby a operátorů

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- komunikativní znalost Anglického jazyka, německý jazyk výhodou
- znalosti v oblastech: automatizace, technologické dokumentace
- programování PLC výhodou
- uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

- Možnost profesního růstu
- Podpora vzdělávání (interní i externí vzdělávání, jazykové vzdělávání)
- 5 týdnů dovolené
- MultiSport karta
- Balíček benefit plus
- Stravenky (v hodně více než 130 Kč)
- Slevové nabídky u mobilních operátorů
- Příspěvky a bonusy
- Firemní on-line lékařské poradenství a další...