Frontend Developer (JAVASCRIPT/ HTML5/ CSS)

Známa mezinárodní automotive společnost, která vyvíjí frontend aplikace v SAP BI, hledá vývojáře. Na této pozici budete rozvíjet stávající BI aplikace, vytvářet frontendové komponenty pro integraci do dashboardů a kokpitů. Součástí Vaší práce může být i definice SAP BW query nebo workbooků.

Pracovní náplň

Vaše úkoly
- vývoj analytických aplikací pro SAP BI (SAP BW/BO)-Lumira Designer
- implementace a zlepšování framework aplikací pro BI dashboard a kokpity
- vývoj použitelných komponent pro naše BI frontend aplikace
- vývoj Fiori aplikací pro mobilní přístroje
- denní komunikace s kolegy a interními klienty v češtině a angličtině

Požadujeme

Ideální kandidát:
- VŠ vzdělání v IT
- zkušenosti s vývojem web aplikací, vývoj v Lumira BO designer je výhodou
- znalost HTML5, JavaScript a CSS
- vysoký standard v oblasti vývoje udržovatelných aplikací a splnění očekávaného času dodání
- základní znalost analytických procesů a aplikací (dashboardy nebo kokpity)
- znalost prostředí SAP (SAP BI/BO, Fiori) je výhodou
- plynulá angličtina, němčina je výhodou

Nabízíme

- HOME OFFICE
- 25 dní dovolené
- zajímavé finanční ohodnocení
- přátelskou atmosféru
- moderní pracovní prostředí ( Ostrava )