Senior Systems Engineer (storage, virtualizace)

Do Datacenter teamu se specializací na servery (Cisco UCS), virtualizaci (VMware) a storage (Netapp) hledáme kandidáta, který by byl specializován minimálně na následující oblasti – storage a zálohování, servery a řešení pro virtualizaci serverů, operační systémy a aplikace na úrovni potřebné pro návrh řešení pro zákazníky. Znalosti v ostatních oblastech (především síťových technologií LAN (ethernet, TCP/IP) a SAN (FC, FCoE)) stejně jako všeobecný přehled o ostatních technologiích v datových centrech – jsou žádoucí a očekávány, ale kandidát nebude primárně odpovědný za tyto oblasti.

Pracovní náplň

Náplň práce:

- Presales tj. prezentace pro zákazníky, vytváření návrhu řešení a specifikací pro obchodní oddělení, vytváření technických části odpovědí na poptávky zákazníků a to ve všech technologických oblastech, za které je kandidát zodpovědný (storage – především produkty Netapp, servery - především Cisco UCS portfolio, virtualizace – především produkty VMware)

- Implementace tj. být součástí projektového týmu se zodpovědností za instalace/implementace diskových polí včetně zálohování, serverů včetně instalace SW pro virtualizaci a případně souvisejících technologií

- Školení tj. stát se instruktorem a být schopen školit kurzy ve výše uvedených technologiích

- Support tj. troubleshooting a řešení trouble ticketů

Požadujeme

Požadavky:

- Velmi dobrá znalost serverových produktů a technologií alespoň jednoho z hlavních výrobců (CISCO, HP, IBM, DELL). Znalost Cisco UCS velkou výhodou, v opačném případě ochota naučit se v krátkém čase serverové portfolio Cisco UCS.
- Velmi dobrá znalost produktů pro virtualizaci serverů – minimálně produktů od společnosti VMware, znalost produktů ostatních výrobců výhodou
- Praktické zkušenosti s instalací, provozem v daných technologiích
- Výhodou je znalost a zkušenost se systémy pro ukládání a zálohování dat od jakéhokoliv výrobce a ochota naučit produktové portfolio Netapp a složit certifikované zkoušky
- Znalost produktů společnosti Cisco Systems velkou výhodou
- Zkušenosti s presales v daných technologiích výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

- Fixní plat a kvartální bonusy
- Roční bonus
- Multisportka
- Sick day - neomezeně
- 4 týdny dovolené
- Stravenky
- Firemní kurzy AJ
- Příspěvek na MHD
- Telefon s neomezeným tarifem
- Možnost vzdělávaní (certifikace)

Víc informací na čísle 730 520 043 nebo prosím pište na e-mail zuzana.kussova@itsearch.cz