Servisní technik - Elektro - nástupní bonus 30 000 Kč!

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní firmu působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici: SERVISNÍ TECHNIK

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:

• Zajištění bezproblémového chodu výrobních technologií společnosti
• Provádění preventivní údržby dle nastaveného plánu
• Diagnostika, preventivní i reaktivní opravy zařízení
• Nutná administrativa = zápis servisních zásahů do dokumentace
• Možnost vlastní iniciativy = možnost návrhu na zkvalitnění, nebo zefektivnění procesu

Požadujeme

Profil vhodného kandidáta:

• Dokončené min. maturitní vzdělání v oboru „Elektro“
• Ochota pracovat na směnný provoz (12h / krátký, dlouhý týden)
• Výhodou: výhl. 50/1978 Sb.

Nabízíme

Na oplátku Vám můžeme nabídnout:

• Možnost kariérního posunu
• Podpora vzdělávání
• 5 týdnů dovolené
• MultiSport karta
• Balíček benefit plus
• Stravenky (v hodně více než 200 Kč)
• Slevové nabídky u mobilních operátorů
• Příspěvky a bonusy
• Firemní on-line lékařské poradenství
• A další…