Embedded SW Developer (C/C++, Linux)

Nová pozice v R&D centru Corporate Technology v Praze, která se zabývá vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Příležitost pracovat na projektech jako SIRIUS – jde o tým vývojářů pracujících na principu „proof of concept“ a „rapid prototyping“ v oblasti nízkonapěťové spínací techniky v průmyslové automatizaci. Doménou týmu je implementace inovačních myšlenek do výrobní praxe.

Pracovní náplň

Vaším úkolem bude:

• vývoj software pro oblast půmyslových komunikací – PROFINET, PROFIBUS...
• tvorba zdrojového kódu pro platformu ARM – ovladače, FW update, aplikační vrstva atd.
• návrh architektury systému a jeho implementace
• komunikace se členy týmu a užší kooperace s týmy v zahraničí

Požadujeme

Co u Vás oceníme:

• velmi dobrou znalost jazyka C
• znalost základů jazyka C++ a principů OOP
• dobrou znalost angličtiny
• orientaci v principech softwarového inženýrství od návrhu po testování
• zkušenosti s verzovacími systémy
• zkušenosti s Linux
• týmového ducha, analytické a systémové myšlení, skutečné zaujetí pro kvalitu

Nabízíme

Můžeme Vám nabídnout:

• bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
• relokační bonus (stěhuješ-li se ze zahraničí do ČR 100 000 Kč, Stěhuješ-li se v rámci ČR 50 000 Kč)
• tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
• systematickou podporu expertního rozvoje
• otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
• 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
• individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
• příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně

Kontakt: Zuzana Kuššová, +420 730 520 043, zuzana.kussova@itsearch.cz