Tester SmartCity

Pracovní místo ( Tester SmartCity ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Divize Mobility díky digitalizaci uspokojuje potřeby moderní dopravy po celém světě, zajišťuje inteligentní dopravní infrastrukturu, trvale zvyšuje životní úroveň, snižuje dopad na životní prostředí, zlepšuje jízdní komfort a dopravní dostupnost.

O našem (Tvém) týmu:
- nebojíme se manuálního testování, ale automatizujeme abychom si ušetřili čas do budoucna
- rádi se učíme doméně produktu (dopravní systémy)
- kromě průmyslových standardů nejsme svázáni žádnými dalšími požadavky, takže budeš mít hodně volnosti v tom, jak budeš vyvíjet
- nemáme rádi psaní obsáhlých dokumentací, ale podělit se s implementací s kolegou je fajn
- spolupracujeme s kolegy z Německa a Anglie
- hlavním jazykem pro vývoj testů je u nás Python, Groovy, Java
- vyvíjíme aplikace pro web, takže potřebujeme abys měl dobrou znalost webových aplikací a jejich testování
- pro meziserverovou komunikaci používáme Webservices (SOAP, REST)