Juniorní lovec hlav / DreamJob Developer

Pracovní místo ( Juniorní lovec hlav / DreamJob Developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO DĚLÁME A JACÍ JSME?

V kanceláři je nás 3 a půl, máme různé zájmy a jeden hlavní společný. Chceme dělat věci tak, aby opravdu měly smysl. Chceme IT specialistům nabízet příležitosti na míru a udržovat s nimi dlouhodobé vztahy. Chceme, aby věděli, že se na nás můžou kdykoliv obrátit. Nebojíme se být kreativní, každý děláme svou práci po svém. A náš šéf to nejen toleruje, ale dokonce i chce. Snažíme se budovat svobodnou firmu.

Jsme headhunteři se vším, co k tomu patří. Hledáme a aktivně oslovujeme kandidáty, kteří z 90 % práci mají, ale mohli by chtít lepší/jinou. Někdy k tomu patří i nepříjemné odmítnutí. Hledáme jen IT specialisty. Na jiné obory se nezaměřujeme.


CO BUDEŠ DĚLAT?

Na začátku Tě naučíme vše potřebné. Není nutné znát programovací jazyky nebo mít přehled v IT, hlavní je zájem a chuť se rozvíjet.

V průběhu učení začneš oslovovat potenciální kandidáty a budeš se učit prakticky. I vlastními chybami.
Zpětnou vazbu ti budeme poskytovat neustále, nebát se zeptat je nutností!
Během prvních tří měsíců si vyzkoušíš hledání na několik různých pozic a do různých firem. Na konci zkušební doby ideálně "umístíš" prvního kandidáta. Po zkušebce za tebou bude kus práce a oběma stranám bude jasné, jestli to dává smysl.

Jak se tvoje kariéra u nás bude vyvíjet dál, je už jen na Tobě : )

Vložit inzerát