Senior Oracle Developer

Do malé úspěšné české svobodné frmy, která se specializuje na služby vytvářející důvěru v digitálním prostředí Evropské unie se zaměřením na moderní bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů, v IT bezpečnosti poskytuje řešení a konzultace v oblastech PKI (public key infrastructure), autentizace, IDM (identity management), bezpečnosti mobilních zařízení, zabezpečení databází a ochrany proti cíleným kybernetickým útokům, hledáme posilu do týmu vývojářů.

Pracovní náplň

Náplň práce:

- návrh, vývoj, rozvoj a údržba aplikací nad Oracle DB
- aktivní komunikace se zákazníkem, konzultace, řešení ad-hoc problémů
- úzká spolupráce s ostatními členy týmu (vývojáři, architekti, analytici, vedoucí projektu)
- odhady náročnosti, koordinace přijatých úkolů

Požadujeme

Požadujeme:

- zkušenosti s technologií Oracle
- velmi dobrou znalost SQL a PL/SQL
- schopnost učit se novým postupům a technologiím
- analytické schopnosti
- smysl pro týmovou práci

Nabízíme

Nabízíme:

- Kreativní práci na zajímavých a moderních řešeních pro zákazníky jako jsou ČNB, ČEZ, Allianz
a jiné
- Prostor pro realizaci
- Mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu a týmu architektů
- Mobilní telefon
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Možnost občasné práce z domova
- Individuální rozvržení pracovní doby
- Vlastní organizace náplně práce
- Pružnou pracovní dobu - vysoká míra slobody provázána se zodpovědností
- Klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C - stanice Budějovická
- Benefitní balíčky na základe seniority
- Roční bonusy

Jestli Vás pozice zajímá, CV posílejte na adresu zuzana.kussova@itsearch.cz