Senior Recruitment Consultant Brno

Talentor Advanced Search je přední personálně-poradenská společnost působící na českém trhu od roku 2004. V současnosti rozšiřujeme náš brněnský tým a hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Pracovní náplň

V současné době působí Talentor v Brně prostřednictvím naší dceřiné společnosti Advanced Search Technology a věnuje se pouze projektům v oblasti IT. Jsme však přesvědčeni, že naše silná klientská báze poskytuje dostatek příležitostí také pro práci mimo sektor informačních technologií. Proto jsme se rozhodli zahájit v Brně také vlastní aktivity mateřské společnosti.

Vaše úkoly v prvních 30 dnech:

Detailně se seznámíte se všemi službami poskytovanými Talentorem v ČR a zahraničí.
Seznámíte se s vnitřními postupy, standardy, filosofií a hodnotami společnosti.
Poznáte odlišnosti naší práce a našeho přístupu, proniknete do základů metodiky Performance Based Hiring.
Seznámíte se s kolegy v Praze a Ostravě, brněnským týmem a klíčovými osobami na straně našich klientů.
Začnete se (s vydatnou pomocí Vašich budoucích kolegů) angažovat v oblasti business developmentu.
Začnete samostatně realizovat první výběrové projekty.

Vaše úkoly v období od čtvrtého měsíce:

Prokážete schopnost využít stávající klientské portfolio Advanced Search Technology a rozšířit naše působení v brněnském regionu mimo oblast IT.

Budete kompletně řídit projekty výběru a vyhledávání zaměstnanců pro klienty naší společnosti od definice pracovní pozice a požadavků přes určení a realizaci strategie vyhledávání (včetně přímého oslovení / headhuntingu), výběr vhodných kandidátů a následnou komunikaci s klientem.

Budete se aktivně podílet na rozvoji obchodních aktivit Talentoru v brněnském regionu a přeshraničních aktivitách, zejména co se spolupráce s kolegy v Rakousku týče.

Požadujeme

Předchozí zkušenosti v oblasti recruitmentu na straně agentury nebo v interním HR. Velkou výhodou jsou praktické zkušenosti v oblasti přímého oslovení (executive/direct search; headhunting).
Schopnost komunikovat v anglickém jazyce.
Samostatnost a vlastní inciativu v kombinaci se zodpovědností. Micro-managementem Vás nebudeme zatěžovat. Určitě nechcete, abychom Vás hlídali, a nás nikoho hlídat taky nebaví.
Smysl pro humor.

Nabízíme

Zázemí jedné z největších direct search agentur v ČR.
Dynamické prostředí s množstvím různorodých projektů.
Možnost soustředit se na vlastní práci; absolutní minimum administrativy a reportingu.
Možnost práce s „cutting edge“ informačním systémem a databází; využívání nejmodernějších vyhledávacích nástrojů.
Možnost práce na nadnárodních a přeshraničních projektech.
Pestrý tým skvělých kolegů velmi různého věku, vzdělání a zájmů aneb „jestli si nenajdete kamarády u nás, tak nikde“.
Neformální a přátelskou firemní kulturu s principy „svobodné firmy“.
„Last but not least“ (já vím, čekáte na to celou dobu) také motivující finanční ohodnocení s fixní a bonusovou složkou.
Počítač a mobil (my víme, že to vlastně není benefit).