SEŘIZOVAČ / LISAŘ

  • Liberec

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ / LISAŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud máte předchozí praxi na pozici SEŘIZOVAČ, můžete se právě Vy stát součástí našeho týmu!
Požadujeme:
- praxi na podobné pozici min. 2 roky podmínkou
- znalost střižných a tažných nástrojů
- zkušenost s postupovými nástroji výhodou
- ochota pracovat v týmu
- flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, přesnost
- proaktivní přístup při řešení problémů
Náplň práce:
- obsluha a seřizování lisovacích strojů
- výroba a kontrola dílů
- práce s měřícími přípravky (kontrolní přípravky, posuvka, mikrometr apod.)
- úzká spolupráce s nástrojařem
Nabízíme:
- finanční ohodnocení odpovídající pracovní náplni a zkušenostem, bonusy, stravenky, od 25 000 Kč
- jeden týden dovolené navíc
- HPP na dobu neurčitou
- firemní stravování
- malý pracovní kolektiv
- možnost placených přesčasových hodin
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na uvedený email: personalni@sorem.cz