Hotel Manager

Pracovní místo ( Hotel Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Brouková Sylva, tel.: 607 844 012, e-mail: broukova@axxos.com
Náplní práce hotelového managera je vést zaměstnance hotelu a koordinovat jejich činnost, zajištění plynulého chodu hotelu, kontrola a optimalizace provozu, administrativní a organizační podpora.
Požadujeme: znalost hotelového provozu nutností, zkušenosti a praxe na úseku front office podmínkou, aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, zkušenosti s vedením týmu, vysoké pracovní nasazení a chuť dosahovat skvělých výsledků, znalost Aj aktivně, Nj a Rj výhodou.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí moderního hotelu, stabilní a silné zázemí společnosti, motivační ohodnocení, osobní bonusy a prémie, možnost osobního růstu, zajištění personální stravy.