Farmaceutický laborant/ laborantka

  • Brno

Pracovní místo ( Farmaceutický laborant/ laborantka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt osobně, e-mailem, telefonicky.

Náplň práce:
- zajišťování praktické výuky studentů
- samostatná příprava léčivých přípravků neobsahujících léčiva silně účinná a velmi silně účinná
- příprava zkoumadel pro laboratorní účely a praktická cvičení studentů
- provádění kvalifikovaných prací odborného charakteru při řešení části výzkumných a vývojových úkolů a při zpracování vědeckých poznatků
- provádění odborných laboratorních prací
- zjišťování stavu přístrojového vybavení a jeho využití, řešení dílčích tematických a výzkumných úkolů
- spolupráce při vedení odborné dokumentace

Požadavky:
- středoškolské vzdělání, obor farmaceutický laborant, chemický laborant.
- znalost anglického jazyka výhodou,
- práce na PC a praxe vítány
- schopnost samostatné práce, pečlivost a spolehlivost,

Zaměstnanecké výhody:
- práci na hlavní pracovní poměr
- zázemí prestižní univerzity
- zaměstnanecké benefity (stravenky, 6 týdnů dovolené)
- perspektivu dlouhodobé spolupráce
- nástup dohodou
- pracoviště v centru Brna s možností bezplatného parkování