Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme
- práci ve firmě s dlouholetou tradicí, s vlastním ubytovácím zařízení ve Švédsku a Finsku
- práci ve Skandinávii, jednoduché trasy, kvalitní silnice, minimální kontroly, hladký průjezd městy
- autobus Man Skanliner 53 mís, automat Euro 6, automat, jízda radost
- mimo hlavní sezónu možnost vlastní práce
- vlastní prodej občerstvení v autobuse
Požadujeme
- řidiče, kterého bude bavit péče o autobus
- dodržování firemního oblečení podle ročního období
- řidičské oprávnění skupiny D
- minimální technické dovednosti pro drobný servis a běžnou údržbu
- vítána zkušenost se zájezdovou dopravou ( zaučíme)
- dobré vystupování při práci s klienty
- jazyková znalost Nj nebo Aj vítána
- dobrý zdravotní stav, flexibilita, časová nezávislost
- pro mimo jabloneckého zajistíme ubytování
Kontakt e-mailem.