KUCHAŘ/KA * 5 hotel

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA * 5 hotel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

5* lázeňský hotel Imperial Karlovy Vary, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

KUCHAŘ - KUCHAŘKA

Kontakt: Šéfkuchař, tel.: 353 203 758, e-mail: HR@imperial-group.cz
Pracovní náplň:
o kuchař teplé kuchyně - rautový systém přípravy jídel, Á la Carte, příprava menu a veškerých jídel s moderní prezentací
o kuchař snídaňový - příprava a výdej snídaní

Nabízíme:
* možnost ubytování
* získání zkušeností z prestižních hotelů pod vedením špičkových profesionálů
* placené zdravotní volno "Sick Days"
* vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce
* celodenní personální strava za 30,- Kč
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* příjemné a moderní pracovní prostředí

Požadujeme:
* vyučení v oboru
* průkaz pracovníka v potravinářství
* pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost
* zájem o trendy v gastronomii, kreativní přístup a schopnost přizpůsobovat kuchyni aktuálním potřebám

Místo výkonu práce: Hotel Imperial https://www.spa-hotel-imperial.cz/cz/