Samostatný pracovník jakost QA

Pracovní místo ( Samostatný pracovník jakost QA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál
POŽADAVKY:
" VŠ chemického směru (analytická chemie výhodou)
" praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví výhodou
" znalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)
" laboratorní zručnost
" znalost systému jakosti ISO, 9001:2008, HACCP, SVP (GMP) výhodou
" aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
" řidičské oprávnění sk. B
NÁPLŇ PRÁCE:
" kontrola a schvalování výrobních a laboratorních záznamů
" kontrola a schvalování postupů pro jištění jakosti
" práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
NABÍZÍME:
" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba
" týdenní pracovní doba 37,5 hod (pondělí - pátek 7-15 hod. v pružném režimu, zahrnuje 0,5 hod. přestávku)
" mzdové ohodnocení: nástupní mzda od 30.000 - 32.000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče) zahrnuje: tarifní mzdu, měsíční odměnu
" firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, stravenky, dopravné, penzijní připojištění, sportovní akce, týden dovolené navíc, ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned/dle dohody

DALŠÍ INFORMACE:
" skupina prací: chemické látky 2, pracovní poloha 2, psychická zátěž 2, zraková zátěž 2
" jméno závodního lékaře: MUDr. Vladimír Badal

Hlásit se na e - mail monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 /7,30 - 14,30 hod./ Osobní schůzky s vybranými vhodnými uchazeči jsou domlouvány individuálně telefonicky.
Z : 11.10.2019 A : 20.5.2020