ŘIDIČ / ŘIDIČKA SK. B

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ŘIDIČ / ŘIDIČKA SK. B ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- DPP, DPČ, nástup dle dohody
- Pracovní náplň: Pravidelné cesty ve středu a ve čtvrtek: HK - Jimramov (cca 85km), odjezd cca 6:00, návrat mezi 11:00 a 12:00; podle potřeby pondělí, úterý, pátek jízdy v rozsahu cca 9:00-11:00 po HK a okolí (přeprava mezi provozovnami v HK a v Třebechovicích, zajištění drobného nákupu, doručení zásilek spolupracujícím subjektům); doprava návštěv společnosti na letiště a hotely (zde časově dle požadavků hostů, v návaznosti na jejich dopravních spojení atd.).
- Výhodou bude pokud: Zvládáte jízdu s navigací; umíte se orientovat po Praze (rozvoz obchodních návštěv vč. zahraničních - zde jsou výhodou i jen základy AJ - do hotelů, na letiště…).
- Požadujeme: ŘP sk. B; bezúhonnost; slušné, reprezentativní vystupování.
- Nabízíme: Dlouhodobější pestrou spolupráci formou DPP/DPČ; předpokládaný rozsah činností v průměru 4h/denně; odměna 130 Kč/hod.
- Práce je vhodná pro aktivního člověka v důchodovém věku s požadavkem na práci ve zkrácené ranní směně a časovou flexibilitu v odpoledních a případně i večerních hodinách.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (8 - 16), kontaktní osoba: Smolíková Kateřina, tel.: 495 279 147, e-mail: katerina.smolikova@ellacs.eu