Kuchař/ka

  • Chlumec

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Pod Horkou 85, Chlumec u Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení v oboru kuchař/ka, praxe min. 2 roky, zdravotní průkaz, .trestní bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, pracovitost.
Nabízíme: plat stanoven dle NV č. 341/2017 v 5. pl. třídě, platový stupeň dle délky započitatelné praxe podle ZP + příplatky + osobní ohodnocení, směny rozvrženy nerovnoměrně od 06.00 - 18.00 h, od 6.00 - 14.30 h, práce v příjemném kolektivu, nástup možný ihned nebo dle dohody, benefity - stravování, týden dovolené navíc, poukázky z FKSPaž do výše 2 500,- Kč.
Prosíme o zaslání strukturovaného životopisu vč. vzdělání a praxe na e-mail:ucetni2@dd-chlumec.cz