Elektroúdržba - energetici

  • Luby

Pracovní místo ( Elektroúdržba - energetici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Petra Bezruče 730, 351 37 Luby u Chebu. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 24.000,- Kč až 30.000,- Kč (upřesnění mzdy při osobním jednání). Pracovní doba: pružná pracovní doba (jednosměnný provoz).

Náplň práce:
- údržba a opravy CNC strojů, elektrorozvodů, el. rozvoden, el. výbavy strojů a strojních zařízení, el. ručního nářadí, osvětlení a el. spotřebičů dle ČSN 33 1600 a ČSN 33 1610
- údržba a opravy slaboproudých zařízení, průmyslové elektroniky, měřící a regulační techniky
- pravidelné kontroly stříkacích kabin dle ČSN 60 079-17, zařízení B.O.M.A vč. regenerace a vedení provozního deníku filtračního zařízení B.O.M.A.
- roční kontroly strojů dle NV č. 378/2001 Sb.
- objednávky el. materiálu a náhradních dílů, inventury el. materiálu
- správa el. energie vč. kontroly faktur, jednání s dodavatelem a výběrová řízení
- spolupráce na přípravě technických podkladů
- sledování situace v provozu, mapování nových postupů v oblasti elektrozařízení a technického vybavení pro výrobu
- zajišťování předepsaných revizí a vedení jejich dokumentace
- obsluha plynové kotelny vč. pravidelných kontrol, měření a servisu, vedení provozních deníků
- pohotové a odborné řešení vyvstalých poruch.

Požadujeme: vyučení v oboru a praxe na obdobné pozici podmínkou, vyhláška č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice, svářečský průkaz (nabízíme i možnost jeho získání po nástupu), řidičský průkaz sk. B výhodou, znalost práce na PC (zejména MS Office), samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, technické znalosti. Nabízíme: práce