Koordinátor/ka výroby a prodeje v chemických provozů

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Koordinátor/ka výroby a prodeje v chemických provozů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Popis pracovní pozice:
- odpovídá za operativní koordinaci výroby, prodeje a nákupu svěřeného sortimentu
s cílem uspokojit požadavky našich zákazníků a optimalizovat logistiku
- rozhoduje/potvrzuje termíny dílčích expedic produktů s ohledem na optimalizaci
vytížení výrobních a expedičních kapacit a segmentaci zákazníků
- sleduje plnění plánu prodejů podle skupin výrobků a jednotlivých výrobků a
adekvátně přizpůsobuje výrobní plán
- odpovídá za vytváření požadavků na nákup surovin v souladu s plánem výroby
- zpracovává výrobní plány svěřeného sortimentu pro různá časová období
- spolupracuje s útvarem dopravy
- optimalizuje stavy zásob surovin, polotovarů i hotových výrobků z pohledu řízení
toku peněz i celkové nákladovosti
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou (ekonomický či chemický obor výhodou)
- 3 - 5 let zkušenost v oblasti koordinace (plánování)
- znalost MS Excel (datové zdroje a kontingenční tabulky)
- Schopnosti: plánování a efektivní organizování práce,
dobrá komunikace, flexibilita
řešení problémů, analytické myšlení
Nabízíme:
- práce na plný úvazek 37,5 hod./týden, pružná pracovní doba
- možnost osobního a odborného růstu
- pracovní smlouva na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem - vazba na MHD a vlak
- možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu
- další benefity a inform