PRACOVNÍK/CE PEČOVATELSKÉ SLUŽBY

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE PEČOVATELSKÉ SLUŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vzdělání min. základní + kurz podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Pracovní doba: 12 h směny od 7:00 do 19:00 hodin 7 dní v týdnu, krátký/dlouhý týden dle rozspisu směn.
nástupní tarifní mzda je - 16.400,-- při nerovnoměně rozvržené poracovní době po zkušební lhůtě osobní ohodnocení až 2000,- Kč + další benefity.
První kontakt: pí. Radka Arnicanová tel. 382 219 057 (mezi 8:00 - 15:00 hod), email: arnicanova@diakoniepisek.cz, nebo osobně na uvedené adrese mezi 8:00 - 15:00 hod.