Hledáme zkušené recruitery s Aj

Pracovní náplň

Máte již zkušenosti s náborem?

Hovoříte skvěle anglicky a uvažujete o Vaší další profesní výzvě?

Jste nadšení? Těšíme se na setkání s Vámi.

Hledáme posilu do Recruitment týmu u jednoho z našich klientů - Vy se tak můžete stát součástí zbrusu nového týmu specialistů v oblasti Talent Acquisition.
Budete podporovat jednu z největších světových mezinárodních ropných a plynárenských společností komplexními náborovými aktivitami pro několik evropských zemí.

Vaše povinnosti budou následující:

-Odpovědnost za zajištění komplexního náborového procesu pro vaši přidělenou zemi.
- Odpovědnost za činnosti najímání uchazečů v souladu s tržními normami.
- Produktivní interakce s vašimi náborovými manažery a kandidáty,
- Prescreening kandidátů, sourcing a další body spojené s náborovým procesem.

Požadujeme

- Požadujeme alespoň 1 rok recruitment praxe nebo 2 roky zkušeností v oblasti HR
- Plynulá znalost angličtiny a češtiny (potenciální využití maďarštiny, holandštiny, ruštiny, francouzštiny nebo němčiny)
- bakalářský titul NEBO delší pracovní zkušenost (ideálně v oblasti související s HR)
- Vynikající komunikační (písemné i ústní) a interpersonální dovednosti
- Pokročilá úroveň MS Office
- Dynamická osobnost a schopnost adaptability jsou velmi vítány.

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Sick Days
* Stravenky
* Cafeteria body
* Home office (nebo i možnost „Hybridní“ pracovní doby)
* Referral bonus
* Školení a jazykové kurzy
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* Relaxační zóny v kanceláři
* Teambuilding

Detaily nabídky Hledáme zkušené recruitery s Aj

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát